Romantické

Romantické květiny

Svátek Sv. Valentýna a romantika jdou ruku v ruce. Vyberte si tu nejkrásnější romantickou kytici.

Zobrazit nabídku

Valentýnské růže

Valentýnské růže

Nejžádanější valentýnskou květinou jsou bezesporu rudé růže. Pořádným pugétem růží si získáte každou ženu.

Zobrazit nabídku

Kytice z tulipánů

Kytice z tulipánů

Červené tulipány značí vášeň, takže jsou ideální květinou k vyznání lásky, např. o Valentýnu.

Zobrazit nabídku

Květiny k Valentýnu

Květiny na dálku

Valentýnské květiny

Valentýn už dávno není jen americkým svátkem a nadobro zdomácněl i v České republice. 14. únor se tak i u nás stal dnem, kdy chceme překvapit své drahé polovičky a potěšit je milou pozorností na důkaz lásky.

Nejtradičnějším a zároveň nejoblíbenějším dárkem k takové příležitosti stále zůstávají květiny a šperky. Většina lidí si s Valentýnem spojuje červené růže a je pravda, že s nimi nikdy neprohloupíte,
už od pradávna jsou symbolem lásky. Poslem lásky a náklonnosti ale může být i řada jiných květin, rozhodně je z čeho vybírat.

Valentýnská květinová překvapení

Zkuste například kytici z nádherných orchidejí Cymbidium, jež přímo uchvacují svou nadpozemskou krásou. Tyto exotické krásky jako by předávaly zprávu: „Jsem výjimečná květina pro výjimečného člověka!“ Vypadají exkluzivně a přitom jsou dostupné v mnoha variantách.
Na trhu jsou malokvěté i velkokvěté odrůdy v barvách od bílé, žluté a růžové přes červenou a oranžovou, až po hnědou a zelenou. Snadno tak můžete zvolit tu, která nejlépe vystihne
vaše city. Rafinovaně tvarované, fantasticky zbarvené a nádherně vonící květy vyjádří lásku, náklonnost, vřelost i obdiv.

Valentýnská kytice na míru

Nemůžete-li se rozhodout pro některou z nabízených kytic, sestavte si vlastní kytici z růží,
nebo jiných květů.

Sestavit vlastní kytici
Online květinářství

Překvapte nečekaně na Valentýna svou milou, pošlete jí květiny s doručením až přede dveře nebo přímo na romantickou večeři při svíčkách.
www.ceske-kvetiny.cz